Test drive Sling Art Май рюкзака_3

Іванна Поля
#SlingArt_test
#Slingart
#до_зустрічі_з_тобою
До зустрічі з тобою я не знала, що слінги бувають такими....
Ми зустрілись осіннього, погожого дня. Ти обійняв мене своїми широкими крилами, допоміг нести мого маленького, але вже досить важкенького одинадцяти кілограмового пасажира. Фастекси не просто обіцяли надійність, вони були такими. Надійними! А твої пір'ячка? Це як знак, що з тобою моя ноша стала легкою, немов пір'їна і... захотілось літати. А твій суперзручний пояс не просто полегшував і розподіляв Малюкову вагу, а ніби підкреслював мою фігуру. Складалося враження, що ти був створений саме для нас, настільки ти міг підлаштовуватися і регулюватися. Ми гуляли десь біля години, а по відчуттях, ніби щойно намотались.Втрьох бродили ми вулицями міста, парком, набережною. Всі довкола оглядались на наше чудове тріо. Знаю, що в тебе були і будуть інші дівчата, а може й хлопці, бо саме для цього ти й вирушив у цю довгу подорож, та ти для нас став особливим, не схожим на інших, надійним... якось так. Під час твого гостювання у нас, ти познайомився ще з одною слінгомамою Інна Петрук-Коваль та її маленьким Пасажиром. У них залишились про тебе позотивні згадки також.
Чи побачила я в тобі недоліки? Не думаю. Хіба лиш те, що був ти з нами не довго, та, зрозуміло, що тебе з нетерпінням чекали інші.
Дякую компанії SlingArt за знайомство з цим красенем SlingArt Feather Blue та дівчатам з Луцька, завдяки яким відбулась наша зустріч Diana Shpak, Вита Дыбалюк, Vita Lyushyk ...і мрію про неї знову.