Blog

Отзыв от Яна Повхан

04.12.2018


Ідеальний рюкзачок для несидячих діток!

Пробувала інші, але зупинилась на цьому. Ще дня такого не було, щоб ним не користувалась - і вибігти в магазин, і в поліклініку, і в садочок старшого, і коли в коляску не хоче, ну і, звісно, сон біля мами - найсолодший!
Про переваги даної переноски можна писати довго, відчувається, що її створювали з любов"ю до деталей і розумінням діла (адже створювала слінгоконсультант).
Одним словом, цей гібрід мегазручний, стильний (ніде не висять зайві фастекси) і саме головне - це безпечна переноска для такого карапуза як мій!


Test drive Sling Art Май рюкзака_3

04.12.2018

Іванна Поля
#SlingArt_test
#Slingart
#до_зустрічі_з_тобою
До зустрічі з тобою я не знала, що слінги бувають такими....
Ми зустрілись осіннього, погожого дня. Ти обійняв мене своїми широкими крилами, допоміг нести мого маленького, але вже досить важкенького одинадцяти кілограмового пасажира. Фастекси не просто обіцяли надійність, вони були такими. Надійними! А твої пір'ячка? Це як знак, що з тобою моя ноша стала легкою, немов пір'їна і... захотілось літати. А твій суперзручний пояс не просто полегшував і розподіляв Малюкову вагу, а ніби підкреслював мою фігуру. Складалося враження, що ти був створений саме для нас, настільки ти міг підлаштовуватися і регулюватися. Ми гуляли десь біля години, а по відчуттях, ніби щойно намотались.Втрьох бродили ми вулицями міста, парком, набережною. Всі довкола оглядались на наше чудове тріо. Знаю, що в тебе були і будуть інші дівчата, а може й хлопці, бо саме для цього ти й вирушив у цю довгу подорож, та ти для нас став особливим, не схожим на інших, надійним... якось так. Під час твого гостювання у нас, ти познайомився ще з одною слінгомамою Інна Петрук-Коваль та її маленьким Пасажиром. У них залишились про тебе позотивні згадки також.

Чи побачила я в тобі недоліки? Не думаю. Хіба лиш те, що був ти з нами не довго, та, зрозуміло, що тебе з нетерпінням чекали інші.
Дякую компанії SlingArt за знайомство з цим красенем SlingArt Feather Blue та дівчатам з Луцька, завдяки яким відбулась наша зустріч Diana Shpak, Вита Дыбалюк, Vita Lyushyk ...і мрію про неї знову.

Test drive Sling Art Май рюкзака_2

04.12.2018

#SlingArt #SlingArt_test


Хочу поділитись враженням від тесту май-слінг гібриду від SlingArt.

Відразу скажу, що є фанатом шарфів і тому доволі скептично поставилась до даного девайсу. Але....це любов з першої намотки та першого щолчка фастексу


Настільки зручного маю я навіть уявити не могла. 

Мій 4 місячний карапуз з вагою в 7,200 там навіть не відчувався.

Мінусів я тут не побачила взагалі.

А плюси:

- Широкий зручний пояс, який підійде дівчині з осиновою талією так і не дуже 

- Можливість регулювання висоти та ширини спинки, що робить цей гібрид, як малючковим так і тодлерівським

- Широкі полотна, які ідеально лягають на плечі і відчуваються, як мамині обійми

- Щільність і несучість, вище всяких похвал

- І звичайно універсальний принт, який підійде під любий колір очей)))

Одним словом, то любов любовна ♥


Test drive Sling Art Май рюкзака_1

04.12.2018

Нещодавно здійснилася одна з моїх слінгомрій- приїхали до мене на тест витончений красень шалик Sling Art Feathers mokko, а також його близький родич май-рюкзак від SlingArt.
Давно побачила фото цього шалика в одній із слінгоспільнот і здалеку за ним серце мліло. З нетерпінням очікувала побачити його вживу.
Отож, коли він нарешті опинився в мене - щастю не було меж)))Выбор слинга для новорожденного

18.07.2018

Наверное, самыми частыми вопросами к слингоконсультанту будут «Как выбрать слинг», «Какой слинг удобнее всего для новорожденного», «Посоветуйте нам эрго-рюкзак с рождения». Родители теряются, ведь рынок слингов так велик и разнообразен. Сегодня мы поговорим о выборе слингов для самых маленьких, и постараемся разобраться в потребностях ребенка этого возраста.

Когда малыш рождается, ему необходима близость взрослого. О психологическом аспекте этого можно говорить много, недаром все популярнее становятся термины «бондинг» и «четвертый триместр беременности». Если кратко, именно взрослый рядом обеспечивает уверенность ребенка в безопасности, тепле и еде, а значит ребенок не испытывает стресс и лучше развивается. Слинг помогает и в этом, и в построении привязанности, и в обучении слышать потребности своего малыша. Также слингоношение очень благотворно сказывается на отношениях отца и ребенка, ведь папа до рождения не имел такого контакта, как мама во время беременности.Что такое слинг

18.07.2018

В средe молодых родителей все чаще можно услышать слово «слинг». Но так как слингоношение для наших стран все еще новое явление (а точнее, хорошо забытое старое), многие не знают отличия физиологичной полезной переноски от приспособлений, имеющих шансы навредить ребенку. Нередко даже мама, несущая малыша в слинге-шарфе, слышит о том, что у нее красивая кенгурушка. Интернет переполнен объявлениями о продаже «эрго-рюкзаков», на проверку оказывающихся теми же кенгуру. Так как мы за здоровье и комфорт, сегодня расскажем вам, как выбрать слинг, который действительно окажется слингом.


Что такое растущие слинги и зачем они нужны?

09.10.2018

Что такое растущие слинги и зачем они нужны?

Все чаще можно услышать выражение «растущий слинг». Но что это такое? Слинг любого вида – это изделие из ткани, как оно может расти?

Дело в том, что все мы, не зависимо от дохода, не любим тратить лишние деньги. Поэтому хочется, чтоб слинг был один и на весь период ношения. Из классических слингов этому наиболее соответствуют слинги-шарфы, в них нет четкой конструкции и правильно примотать можно любого ребенка. А как быть, если шарфы вы не любите? У май-слинга и рюкзака есть спинка, которая должна поддерживать спину и бедра ребенка точно до колен. Если она шире, ножки переразводятся, если уже – давит, а дети растут так быстро! Вот и изобрели слингопроизводители регулируемые переноски, в которых высота и ширина спинки может менять размер.

Кто-то может сказать, что обычные май-слинги тоже регулируются. Да, высоту спинки можно корректировать поворотами пояса, а ширину – сборкой ткани у этого подворота. Но весу ребенка около 9-10 кг пояс большинства маев начинает впиваться, поэтому их считают переноской для младенцев до 6-9 месяцев. Первые растущие слинги создавались как раз на базе май-слингов. Им делают пояса разной ширины и плотности, которые сдвигают граничный вес комфортного ношения.


Показано с 1 по 7 из 7 (всего 1 страниц)